Haber Detayı
13 Nisan 2019 - Cumartesi 19:40
 
ADLİYE ÇALIŞANLARINDAN AVUKAT BAŞKAN DEVECİ'YE ZİYARET
Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) Atakum Belediye Başkanı seçilen Avukat Cemil Deveci'ye, yıllarca birlikte mahkeme salonlarında mesai arkadaşlığı yaptığı Samsun Adliyesi çalışanları "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.
SAMSUN Haberi
ADLİYE ÇALIŞANLARINDAN AVUKAT BAŞKAN DEVECİ'YE ZİYARET

Aynı zamanda avukat olan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye "hayırlı olsun" ziyaretinde bulunan Samsun Adliyesi çalışanları, çiçek veya çikolata almak yerine Atatürkçü Düşünce Derneği'ne yaptıkları eğitim bursunun makbuzunu takdim etti. Deveci, "Örnek bir iş" dedi. 

 

AVUKAT BAŞKAN  
KESK'e bağlı Büro Emekçileri Sendikası (BES) üyelerinden oluşan bir grup adliye çalışanı, aynı zamanda avukat olan ve yıllarca birlikte aynı ortamda çalışma fırsatı buldukları Atakum Belediye Başkanı Avukat Cemil Deveci'ye, yeni görevinde başarılar dilemek için ziyaret etti. 

 

SİYASİ DEĞİL DOSTANE ZİYARET 
Başkanlık koltuğuna oturduktan sonra ziyaretçilerini ağırlamaya başlayan ve yoğun bir programa sahip olan Başkan Deveci'yi ziyaret eden adliye çalışanları, "Bizler yıllarca aynı mahkeme salonlarında, aynı kalemlerde birlikte çalıştık. Dürüst, ilkeli, çalışkan bir avukat olmasının yanı sıra, iyi bir insan olan Başkan Cemil Deveci'nin, Atakum'a büyük katkılar sunacağı inancını taşıyoruz. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz. Sayın Başkanı ziyaretimiz siyasi bir destek değil, yıllarca aynı ortamı solumuş, aynı iş kolunda çalışmış insanlar olarak, dostluğumuzun gereği yapılmış bir nezaket ziyaretidir" dediler. 

 

MAKBUZU MİNİK KUZEY'İN ELİNDEN ALDI 
Ayrıca, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin ziyaretlerde çiçek istemediğini açıklaması üzerine, SAmsun Adliyesi çalışanları, aralarında topladıkları parayı, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Samsun Şubesi'ne bağış yaparak, ADD tarafından ihtiyaç sahibi ve başarılı öğrencilere verilen eğitim bursuna da katkı sunmuş oldu.  Başkan Deveci'ye yapılan bağışın makbuzunu ise Samsun Adliyesi'nde mübaşir olarak görev yapan Miraç Öztürk'ün 6  yaşındaki oğlu Kuzey Öztürk takdim etti. Aynı zamanda ADD'nin eski Şube başkanlarından olan ve yapılan bağıştan dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Deveci, "Bu güzel jestiniz ve eğitim bağışınız için çok teşekkür ederim. Bu çok  anlamlı bir olay. Herkese örnek gösterilebilecek bir şey. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi. 

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: Atakum Belediyesi, Cemil Deveci
Yorumlar
Haber Yazılımı