Haber Detayı
13 Aralık 2018 - Perşembe 21:20
 
AK Parti'de hizmet esastır
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, seçim çalışmalarına yönelik gerçekleştirdikleri yoğun programlar öncesi il başkanlığında bir araya gelerek değerlendirme yaptı.
SİYASET Haberi
AK Parti'de hizmet esastır

AK Parti'de yerel seçim hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu AK Parti  İl Başkan Yardımcısı Oğuzhan Serinkaya, bir süredir  düzenlenen programlarda hem ziyaretlerde bulunuyor hem de vatandaşlarla bir araya geliyorlar. 

 

Başkan Karaduman, yerel seçim çalışmalarına yönelik bugün gerçekleştirilen yoğun programlar öncesi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir,  Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve İl başkan yardımcısı Oğuzhan Serinkaya ile il başkanlığında bir araya geldi.

 

Toplantıda istişarelerde bulunulurken AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, yaptığı açıklamada,  "Genel Başkan Yardımcımız ve milletvekillerimizin yanı sıra  büyükşehir belediye başkan adayımız ve tüm teşkilâtımızla Samsun için güçlü bir çalışma programı içerisindeyiz.  Birlik beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. AK Parti'de hizmet esastır. Biz de milletimize daha çok  hizmet vermek  için yoğun programlar gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda Mustafa bey ve Zihni Bey ile de istişare toplantısı yaptık" dedi.

Kaynak: () - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: Samsun, AK Parti, Hakan Karaduman, Zihni Şahin, Mustafa Demir
Yorumlar
Haber Yazılımı