Haber Detayı
31 Ekim 2019 - Perşembe 07:32
 
Askon'dan Aksu ve Karapıçak'a ziyaret
Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Samsun Şube Başkanı Ahmet Alp Doğru, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti ve MHP İl Başkanlarını makamlarında ziyaret etti.
EKONOMİ Haberi
Askon'dan Aksu ve Karapıçak'a ziyaret

ASKON Samsun Şube Başkanı Ahmet Alp Doğru, Yönetim Kurulu Üyeleri ile AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'ı makamlarında ziyaret etti. Ziyaretten oldukça memnun kaldığını dile getiren AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu, "AK Parti geçmişte olduğu gibi önümüzdeki süreçte de, iş dünyasının rekabet güçlerini geliştirmeye ve girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmaya yönelik, nitelikli hizmet ve destekler sunarak, ekonomik ve sosyal kalkınmada şirketlerin paylarını arttırmayı hedefliyoruz" dedi.

 

MHP İl Başkanı Karapıçak, yapılan ziyaretten son derece memnun kaldığını, iş dünyasının ülkenin olmazsa olmazı olduğunu belirterek, "ASKON, Samsun ve Türkiye için çok önemli bir sivil toplum örgütü. Samsun'un ekonomik alanda ülkenin en önemli şehirlerinden biri olmak için elinde her türlü imkanı barındırıyor. Samsun'un yerli ve yabancı birçok işadamını kendine çekecek bir şehir haline gelmesi için herkesin birlik ve beraberlik halinde hareket etmesi gerekiyor" diye konuştu.

 

Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte ASKON’u kabul eden her iki il başkanına da ayrı ayrı teşekkür eden Başkan Ahmet Alp Doğru, "İş insanlarının gelecek için, kendisine hedef koyabilmek için ülkede sağlam bir siyasi iradenin yönetmesi gerekmekte. AK Parti ile MHP'nin oluşturduğu güç birliktelik iş insanlarımıza güven vermekte ve yatırım yaparken kuşku duymadan korkusuzca yatırım yapabilmekte. Ülkemiz bilindiği gibi ekonomik dalgalanmalar yaşamakta ama biz krizi fırsata çevirmek için öz sermayemizi yeni yatırımlara yönlendirme misyonu ile hareket ediyoruz" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: Samsun, ASKON, AK Parti, MHP, Ahmet Alp Doğru, Ersan Aksu, Abdullah Karapıçak
Yorumlar
Haber Yazılımı