Haber Detayı
22 Nisan 2019 - Pazartesi 08:28
 
ASKON’dan eğitim sertifikası töreni
ASKON (Anadolu Aslanları İşadamları Derneği) Samsun Şubesi üyelerine Entegre Kalite Mühendisliği ve Liderlik Yaklaşımları Eğitimi ve Sertifika Töreni Düzenledi.
EKONOMİ Haberi
ASKON’dan eğitim sertifikası töreni

ASKON Samsun Şubesi Milli İstihdam Seferberliği kapsamında nitelikli uzman yetiştirme programı ile iş adamlarına, yöneticilere, özel sektör çalışanlarına, öğrencilere ve kariyerlerine değer katmak isteyenlere özel eğitim programı düzenledi. Entegre Kalite Mühendisliği ve Liderlik Yaklaşımları Eğitimini Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı konferans salonunda düzenleyen ASKON Samsun Şubesi eğitimin sonunda eğitim alanlara sertifikalarını verdi. Hafta sonu düzenlenen ve 10.00 ile 18.00 saatleri arasında yapılan eğitim Başdenetçi Onur Günal tarafından verilirken 24 katılımcı sertifikalarını aldılar.

 

 

Eğitim programında konuşan ASKON Samsun Şube Başkanı Ahmet Alp Doğru, yenilik ve yenilenme politikalarını önemsediklerini, eğitimin her yaş ve alanda düzenli olarak verilmesi gelişmenin yukarı doğru ivme ile sürdürülebilir olması için şart olduğunu söyledi. Başkan Doğru, “ASKON Samsun Şubesi olarak şehrimizin ve ülkemizin kalkınması, nitelikli eleman sayısının artması için uluslar arası düzeydeki programlarımız ve eğitimlerimiz aralıksız devam edecektir” dedi.

 

 

ASKON (Anadolu Aslanları İşadamları Derneği) Samsun Şube Başkanı Ahmet Alp Doğru eğitimin verilmesinde kendilerine destek veren OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen’e de teşekkür etti. Entegre Kalite Mühendisliği ve Liderlik Yaklaşımları Eğitimi ve Sertifika Töreninde başarılı olan eğitimcilere sertifikalarını OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen, ASKON Samsun Şube Başkanı Ahmet Alp Doğru ve Samsun MEDİKÜM Başkanı Op. Dr. Ahmet Aydemir verdi.

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: Samsun, ASKON, Mevlüt Özen, Ahmet Alp Doğru, MEDİKÜM, Ahmet Aydemir
Yorumlar
Haber Yazılımı