Haber Detayı
23 Aralık 2018 - Pazar 18:41
 
AVCI, 'BİZ GÖNÜLLERİN AVCISIYIZ'
MHP Çarşamba Belediye Başkan Aday Adayı Erkan Avcı, "Ben gönül avcısıyım. Gönül belediyeciliğinin mimarı olduğumuzu herkes bilir" dedi.
SAMSUN Haberi
AVCI, 'BİZ GÖNÜLLERİN AVCISIYIZ'

MHP Çarşamba Belediye Başkan Aday Adayı, Ayvacık eski Belediye Başkanı Erkan Avcı, seçim çalışmalarına hız verdi. Samsun'un Çarşamba İlçesine bağlı Çınarcık beldesi sakinleri ile biraraya gelen Avcı, "Samsun'un Saklı Cenneti Ayvacık'ta yaptığım 3 dönemlik belediye başkanlığımdan herkes bilir ki biz önce vatandaşın gönlüyle bağ kurarız. Hizmet çıtamızın yükselmesinde önce gönüller sonra üretime dayalı hizmetler vardır" dedi Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Avcı, belde esnafını ziyaret edip vatandaşlarla sohbet etti.

 

"Üç Hilal'in olduğu yerde gönüller şad olur" diyen Avcı, "Milliyetçi Hareket Partisi, Türk Siyaseti'nin yarım asrına damga vurmuş köklü bir partidir. Bu yarım asırlık mücadelesinde özgül ağırlığı hep ön planda, Türk Milleti'nin gönlünde ve yüreğinde, milletin sürekli umudu olmuştur. Ben de bu anlamda Milliyetçi Hareket Partisi'ne gönülden yürekten hizmet etmenin onurunu ve gururu yaşıyorum" diye konuştu.

Kaynak: () - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: Samsun, MHP, Çarşamba, Ayvacık, Erkan Avcı
Yorumlar
Haber Yazılımı