Haber Detayı
02 Mart 2018 - Cuma 11:31
 
Ayaz: FETÖ ile mücadele de kararlı olmak zorundayız
Uluslararası Barış Federasyonu (UBFED) Karadeniz Bölge Başkanı Yunus Ayaz,”Uluslararası Barış Federasyonu olarak her zaman devletimizin ve milletimizin yanında olacağız” dedi.
GÜNDEM Haberi
Ayaz: FETÖ ile mücadele de kararlı olmak zorundayız

“Hürriyetimizi tehdit eden her türlü unsura karşı UBFED olarak mücadelemizi sonuna kadar vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” diyen UBFED Karadeniz Bölge Başkanı Yunus Ayaz, “Düşmanlarımız ile bir olup Türkiye Cumhuriyetini yıkmak isteyen, topraklarımızı bölüp terör örgütleriyle her türlü kirli oyunlara müracaat eden FETÖ denen terör örgütüne karşı tek başına mücadele eden Cumhurbaşkanımızın bu mücadeleyi kazanana kadar yanında olacağız” diye belirtti.  

 

CUMHURBAŞKANI ASLA YANLIZ DEĞİLDİR
Terör örgütleriyle mücadelede de asla taviz vermeyeceklerini dile getiren Ayaz, “UBFED Karadeniz Bölge Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak bu hainler ile hareket eden kim varsa gözünün yaşına bakmadan mücadelemiz tüm hızıyla sürecek. Bu örgütün çok daha güçlü olduğu dönemde bile şahsım olarak dik ve kararlı bir şekilde sürdürmekten asla çekinmedim. Şu anda can çekişen bu vatan hainlerinin sonu gelmiştir. Hainlerin son kırıntıları, kripto dediklerimiz hala belirli kurumlarda faaliyetlerinin devam ettiğini görmekteyiz. Devletimiz bu konu da kararlı adımlarla gerekeni yapmaktadır” diye konuştu.  

 

KRİPTO FETÖCÜLER HALEN KOL GEZİYOR
Devlet kurumlarında çalışanların ellerindeki belge ya da bilgilerini kolluk kuvvetleriyle ya da başta CİMER ve BİMER'e şikayette bulunarak paylaşmalarını isteyen Ayaz, “Belki ellerindeki bilgi veya belgeler kurum veya kuruluşlarda çalışan arkadaşlarımız için önemli olmayabilir fakat bu bilgi ve belgeler güvenlik güçlerimize ulaştığında gizli kalmış bir çok kriptolar bu sayede deşifre olacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın FETÖ denen örgüt ile mücadeleyi yürütmekte 'yanlızım' dediğini hafife almayıp topyekün mücadele etmeliyiz” şeklinde konuştu.  

 

SOSYAL MEDYA DA PAYLAŞIMLARA DİKKAT
Bütün yapılanları hukuk çerçevesi içerisinde yürütmenin gerekliliğine vurgu yapan Ayaz, “Bireysel olarak kendi yöntemlerimizle ile iş yapmaya kalkarsak suç işlemiş oluruz. Son günlerde bu hain örgüt sosyal medya üzerinden kendilerine ait veya kendilerine yakın basın organları ile algı operasyonları yapmaya çalışmaktadır. Bu hainlerin yazdıklarına dikkat edelim. Özellikle sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımları iyi analiz etmek şarttır. Aksi takdir de vatandaşlarımızın kirli bilgiler ile kafasını karıştırmış oluruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: Ayaz:, FETÖ, ile, mücadele, de, kararlı, olmak, zorundayız,
Yorumlar
Haber Yazılımı