Haber Detayı
21 Ağustos 2019 - Çarşamba 22:16
 
Demirtaş; ‘Tüm Gençlerimize Kapılarımız Açık’
İlkadım Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde İlkadımlı gençlere eğitimde fırsat eşitliği sağlayan İLKEM’de 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı için kayıt süreci başladı.
SAMSUN Haberi
Demirtaş; ‘Tüm Gençlerimize Kapılarımız Açık’

Sosyal belediyecilik anlayışı ile her yaştan öğrenciye ilkeli bir eğitim anlayışı ile kurs imkanı sağlayan İlkadım Eğitim Merkezi (İLKEM) yeni dönem için kayıt sürecini başlattı. Kadifekale İLKEM, Yaşardoğu İLKEM ve Derebahçe İLKEM olmak üzere 3 farklı şubede hizmet veren İLKEM Eğitim Merkezleri ile iletişime geçerek kayıt işlemleri için ayrıntılı bilgiye ulaşılabilmektedir. İlkadım Belediyesi ve İlkadım Halk Eğitimi Merkezi işbirliği ile gerçekleştirilen İlkokul, ortaokul ve lise takviye kursları ile LGS, YKS ve KPSS hazırlık kursları gençlerin geleceğe güvenle bakmalarına imkan sağlıyor.

 

İLKEM HER YAŞTAN GENCE FIRSAT EŞİTLİĞİ SUNUYOR
Yarınların teminatı gençlerin eşit fırsatlarla yarınlara hazırlanmaları için her türlü imkanı sonuna kadar kullanacaklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; “İLKEM Eğitim Kurumlarımızda gençlerimizi yarınlara daha donanımlı, bilgili ve güvenli bir şekilde hazırlamak için ilkeli ve kaliteli bir eğitim anlayışını hayata geçirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Kurslarımız için altyapı imkanlarımızı sonuna kadar değerlendirerek öğrenci sayımızı en üst seviyede tutmayı planlıyoruz. Ulaştığımız her öğrencimizin yarınlarımızın daha güzel olması için bir gurur kaynağı olduğu bilinci ile eğitim alanında kapılarımız her zaman sonuna kadar açıktır. Başarılı eğitmenlerimiz, idari kadromuz, belediyemiz ve Halk Eğitim Merkezimizin işbirliği ile başarılı bir kurs dönemi için her yaştan gençlerimizi İLKEM’e bekliyoruz. Şimdiden yaklaşan eğitim ve öğretim döneminde tüm öğrenci ve eğitimcilerimize başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

Kaynak: () - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: İlkadım Belediyesi, Necattin Demirtaş
Yorumlar
Haber Yazılımı