Haber Detayı
22 Ağustos 2019 - Perşembe 09:53
 
Deveci'ye saldırının nedeni fatura mı
Atakum Belediyesi'ne seçilen Cemil Deveci'ye bazı basın organlarının sert şekilde sistematik saldırdığı gözlenirken, saldırıların nedeninin belediyeye İshak Taşçı dönemindeki gibi afaki reklam faturası kesilemediğinden kaynaklandığı öne sürülüyor.
SAMSUN Haberi
Deveci'ye saldırının nedeni fatura mı

Yerel seçimlerde Millet İttifakı adayı Cemil Deveci Atakum Belediyesi'ni kazanmasının ardından bazı basın organları tarafından sert şekilde eleştiriliyor. Cemil Deveci'nin önceki yönetimin yaptığı iddia edilen vurgunları kamuoyu ile paylaştığı haberleri yayın organlarında yer vermeyen kimi basın kuruluşlarının Deveci'nin vurgun açıklamalarına "Belediye ağlama duvarı değil" mealinde eleştirel haber yaptıkları görülüyor.

 

Belediyeyi en sert şekilde eleştiren yayın organlarının bir tanesinin İshak Taşçı döneminde basından sorumlu olan bir personel ile eşten dolayı akraba olduğu ve akrabası sayesinde site sahibinin belediyeye afaki faturalar kestiği belirtiliyor. Cemil Deveci'nin Atakum Belediyesi'ni kazanması üzerine eskisi gibi belediyeye fatura kesemeyen site sahibinin Deveci'yi en sert şekilde eleştiren basın organlarının başını çektiği vurgulanıyor.

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: Atakum Belediyesi, Cemil Deveci, İshak Taşçı
Yorumlar
Haber Yazılımı