Haber Detayı
02 Mart 2018 - Cuma 15:46
 
Erdoğan ve Bahçeli yanlız bırakılıyor
Kısa adı TÜRKAV olan Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Samsun Şube Başkan Yardımcısı İlkay Erkan, Samsun'da FETÖ ile mücadele konusunda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin yalnız bırakıldığını söyledi
SİYASET Haberi
Erdoğan ve Bahçeli yanlız bırakılıyor

Türkiye'de yaşanan 15 Temmuz darbe kalkışmasından sonra tüm yurtta FETÖ karşı başlatılan savaşın ardından Samsun'da hem AK Parti hemde MHP içerisinde FETÖ ile savaşın sanki yalnız Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin savaşı gibi hareket edenlerin olduğunu iddia eden Erkan, "Samsun'da AK Parti teşkilatlarında da, MHP teşkilatlarında da FETÖ ile yapılan savaşın yalnızca iki liderin savaşı gibi yansıtan ve FETÖ ile savaşı desteklemeyenler var. Her iki partinin de teşkilatlarına sızan bu düşüncedekilerin biran önce arıklanması gerekiyor" dedi.  

 

FETÖ ile mücadelenin milli bir mesele olduğunun altını çizen Erkan, "FETÖ isimli eli kanlı terör örgütünün tüm uzantılarının ortaya çıkması için canla başla çalışılması gereken bir dönemde, FETÖ ile savaşı sulandırmak isteyenlerin, FETÖ ile savaşı sadece iki liderin savaşı gibi gösterme girişimindeler. FETÖ ile savaşı sulandırma girişiminde olanların partilerin teşkilatlarına kadar sızmış olduklarına şahit olmak bizleri üzmekte. Biz TÜRKAV olarak direk Devlet Bahçeli'ye bağlı bir yapılanmayız. Sık sık Samsun'daki bu olumsuzları bizzat Bahçeli'ye rapor ediyoruz" şeklinde konuştu.

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: Erdoğan, ve, Bahçeli, yanlız, bırakılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı