Haber Detayı
02 Mart 2018 - Cuma 14:41
 
İYİ Parti bina satın alacak
İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, baraj sorunları olmadığını kendileri için barajın yüzde 25 olduğunu vurgularken, "İnsanlar hükümetten korktukları için binalarını bize kiralayamıyor, olmazsa bina satın alacağız" dedi.
SİYASET Haberi
İYİ Parti bina satın alacak

İYİ Parti Genel Merkezi adına Koray Aydın'ın İYİ Parti Samsun İl Başkanı olarak atandığını açıkladığı ama henüz kendilerine resmi yazının ulaşmadığını söyleyen Ömer Süslü, "Resmi yazı elimize ulaştığında Samsun Valiliği Dernekler Masası'na yazıyı sunarak kuruluş çalışmalarına başlayacağız. Partimize olan ilgiden son derece memnunuz. Yeni kurulan bir parti için anketlerin 16.6 olarak göstermesi İYİ Parti için iyi denebilir ama bizim yaptığımız anketlerde yüzde 25 yakalanmaktadır. Yakın zamanda yapılacak olan seçimlerle İYİ Parti'nin oy patlaması yaşayacağını herkes görecektir. Bizim baraj sorunumuz yok. Bizim için baraj yüzde 25" dedi.  

 

Zonguldak'taki maden işçilerinin partilerini ziyaret edecekleri haberini alanların gece yarısı işçilerle masaya oturup anlaşma yaparak ziyaretin önüne geçtiklerini iddia eden Süslü, "Bu durum göstermektedir ki, İYİ Parti'nin anketlerde oy oranı artıkça, taşerona kadro, emekliye maaş zammı ve ikramiye, fındıkçının fındığı, çaycının çayı hepsi para etmeye başlayacak. İYİ Parti kurulduğu günden itibaren insanlarımıza iyi gelmeye başladığını görmek bizleri çok mutlu etmekte. İktidarı İyi Parti korkusu sardı" diye konuştu.   İl Başkanı olarak ilk hedeflerinin 27 bin üye yapmak olduğunu kaydeden Süslü, "İl binası için sıkıntı yaşıyoruz. Bulduğumuz yerler var. Önce tamam deniyor, sonra vazgeçiliyor. Korkuyorlar. Bizim istediğimiz yerler çok büyük mekanlar. Samsun'da bizim aradığımız koşullardaki mülkler genelde devletle iş yapan tüccarların elinde. Tüccarlarım çekiniyor ve desteğimiz sizinle derken, devletle iş yaptıklarını beyan ederek geri duruyorlar. Gerekirse bina alacağız ve İYİ Parti'ye yakışır bir İl Başkanlığı binasını partililerimize kazandıracağız" şeklinde konuştu.

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: İYİ, Parti, bina, satın, alacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı