Haber Detayı
30 Ekim 2018 - Salı 21:48
 
KAPIKAYAFEST 2018 FOTOĞRAF SERGİSİ
Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında, Bafra Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı 2.Uluslararası Doğa Sporları ve Kültür Festivali bünyesinde düzenlenen fotoğraf yarışması sonucunda sergilenmeye değer görülen 27 fotoğraf ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.
SAMSUN Haberi
KAPIKAYAFEST 2018 FOTOĞRAF SERGİSİ

Bafra Belediyesi Alparslan Türkeş Parkı Sosyal tesislerindeki serginin açılışına Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra Cumhuriyet Başsavcısı Turgut Türkmen, Eski Milli Eğitim Bakanı Metin Bostancıoğlu, Bafra İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Gökay Gökdoğan, İlçe Jandarma Komutanı Serkan Erbaş, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

 

2.Uluslararası Doğa Sporları ve Kültür Festivali çerçevesinde düzenlenen fotoğraf yarışmasında,117 katılımcının 72 sinin teslim ettiği toplam 279 fotoğraf arasından yapılan değerlendirme sonucunda Samsun’dan katılan Hakime Küçük,Kapıkayafestadlı fotoğrafı ile birinci olmuştu.

 

İkinciliği Kapıkayasilüet ile Emre Uzunlar alırken, üçüncülüğü Tütün hasadı isimli fotoğrafı ile Meryem Hatun Şahinol,Dron özel ödülünü Muğla’dan katılan Musa Tepe alırken, Hüseyin Turgut, Emin Kınay ve Ali Keser de mansiyon ödüllerini aldılar. Fotoğraf severlerin büyük ilgisi ile karşılaşan Kapıkayafest 2018 fotoğraf sergisi 2 Kasım tarihine kadar açık olacak.

 

Kaynak: () - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: Bafra Belediyesi, Alparslan Türkeş, Ali Fuat Türkel, Hamit Kılıç, Turgut Türkmen, Metin Bostancıoğlu, Süleyman Gökay Gökdoğan, Serkan Erbaş
Yorumlar
Haber Yazılımı