Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 18:55
 
Karapıçak, Bahçeli’ye Seçim Raporunu Sundu
MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve İlkadım Belediyesi MHP Meclis Üyesi Aykut Çepni, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye "Hemşehri Harekatı" seçim sonuç raporlarını sundu.
SİYASET Haberi
Karapıçak, Bahçeli’ye Seçim Raporunu Sundu

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve İlkadım Belediyesi MHP Meclis Üyesi Aykut Çepni, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.

 

23 Haziran'da yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Cumhur İttifakı AK Parti adayı Binali Yıldırım'a destek olmak amacıyla yaklaşık 1 ay boyunca İstanbul'da yaşayan Samsunlularla buluşan MHP İl Başkanı Karapıçak, bu kentte yaptıkları sivil toplum kuruluşları ve dernek ziyaretlerini ve görüşmelerini, vatandaşlardan alınan olumlu / olumsuz geri dönüşleri içeren 'Hemşehri Harekatı' adındaki raporu Genel Başkan Bahçeli'ye sundu.

 

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI
MHP Samsun İl Başkanlığı'nın sosyal medya hesabından Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile çekindikleri fotoğrafı paylaşan Başkan Abdullak Karapıçak, şöyle yazdı; "Genel Merkez ziyaretimizde YSK kararı ile yenilenen 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde "Hemşehri Harekatı" seçim sonuç raporlarını Genel Başkanımıza sunduk. Genel Başkanımızı ziyaretimiz sonrasında Samsun 25. dönem Milletvekilimiz Hüseyin Edis ile birlikte MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman'ı ziyaret ettik."

Kaynak: Hedef Halk

Kaynak: () - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: Samsun, İstanbul, MHP, Devlet Bahçeli, Abdullah Karapıçak, Aykut Çepni,
Yorumlar
Haber Yazılımı