Haber Detayı
18 Mayıs 2019 - Cumartesi 22:11
 
Kılıçdaroğlu’nun Samsun Programı Açıklandı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya'nın katılımıyla yapılan basın toplantısında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Samsun programı açıklandı.
SİYASET Haberi
Kılıçdaroğlu’nun Samsun Programı Açıklandı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, İl Başkanı Mehmet Kundak, Milletvekilleri Neslihan Hancıoğlu ve Kemal Zeybek'in katılımıyla düzenlenen basın toplantısında Milli Mücadelemizin 100. Yılında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirilecek 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri hakkında bilgi verildi. 

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya; "Yarın Parti Meclisimiz, Bölge Milletvekillerimiz, Kadın Kolları Başkanlarımız, Gençlik Kolları Başkanlarımız ile birlikte geniş bir parti kitlemizle Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, bir Karadeniz uşağı olan Ekrem İmamoğlu da katılacaktır. Kendi topraklarına, kendi insanlarına gelecek. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığındaki bir heyetle saat 16:00'da Merkez Yönetim Kurulumuz toplanacak. Saat 17:00'de Merkez Yürütme Kurulumuzun adına 100. Yılın Bildirgesi Türkiye Kamuoyu ile paylaşılacak. Daha sonra Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu İlkadım Belediyesini ziyaret edecek ve İyi Parti genel Başkanı Sayın Meral Akşener ile bir görüşme gerçekleştirecek. İki genel Başkan birlikte Atakum Belediye Başkanlığını ziyaret edecekler.

 

100 Yıl önce ülkemiz topraklarına fiilen işgal eden güçlere karşı Samsun halkıyla başlatılan mücadelenin bir benzerini 100 yıl sonra bugün açık bir işgal olmasa bile örtülü işgale karşı halkımızla birlikte veriyoruz" dedi.

Programın tümü ekte sunulmuştur.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kılıçdaroğlu’nun, Samsun, Programı, Açıklandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı