Haber Detayı
03 Mayıs 2019 - Cuma 10:27
 
Korkmaz-Peker kavgasının sebebi Samsun
Alaattin Çakıcı ile ismi anılan yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Ömer Korkmaz, yeraltı dünyasının bir diğer ünlü ismi Sedat Peker'i yayınladığı video ile ölümle tehdit etti. Gerekçenin ise Samsun'daki 1 milyon 250 bin dolarlık bir işten doğan alacak verecek meselesi olduğunu belirtti.
ASAYİŞ Haberi
Korkmaz-Peker kavgasının sebebi Samsun

Türkiye son yıllarda Samsunlu Sedat Şahin Grubu ile Trabzonlu Sarallar Grubu arasındaki kanlı çatışmaya şahit olmakta. İki grup arasındaki kanlı çatışmanın en ateşli yaşandığı merkez ise Samsun sokakları olduğu biliniyor. Samsun sokaklarında yaşanan kanlı çatışmaların arkasında Şahin-Sarallar çatışmasının yattığı dile getirilmekte.

 

Samsun'da Şahin-Sarallar çatışması tüm hızıyla devam ederken Alaattin Çakıcı ile ismi anılan yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Rizeli Ömer Kokmaz, Youtube isimli paylaşım sitesi üzerinden yayınladığı 3 farklı video ile yeraltı dünyasının bilinmeyen birçok sırrını ortaya koydu. Korkmaz’ın açıklamasında yeraltı dünyasının önemli isimlerinden Sedat Peker'i ölümle tehdit ettiği görüldü.

 

Yayınlanan röportajda; Ömer Korkmaz'ın geçmiş yıllarda Samsun'da bir kömür firmasının Rusya'da bir firmaya olan 1 milyon 250 bin dolarlık borcunu ödemediği aracı olduğu ve alacak verecek meselesinin çözmesinden kaynaklı 1 milyon 250 bin doların 250 bin dolarının kendisine pay verildiğini kaydetti. Daha sonra Esenler Otogarı'ndan bu para karşılığı kendisine bir işletme teklif edildiği ama kabul etmemesi üzerine Sedat Peker'in paranın kendisine verilmemesine neden olunduğunu öne sürdü.

 

Geçmişte Korkmaz ile Peker'in yine husumet yaşadığı ama 250 bin dolar olayından sonra Kokrmaz'ın Peker'i öldürmeye karar verdiği vurgulanan röportajda, araya Alaattin Çakıcı'nın girdiği ve çatışmayı durduğu vurgulanıyor. Daha sonra Alaattin Çakıcı'nın arada olmadığı belirtilen röportajda Ömer Korkmaz alacağı olan 250 bin doların kendisine faiziyle verilmemesi durumunda Sedat Peker ile çatışmaların yaşanacağı sinyallerini verdiği görülüyor.

 

Sedat Peker'in Samsun'da yapılanması olduğu bilinirken, yayınlanan röportajda Ömer Korkmaz'ın da Samsun'da yapılanması olduğu anlaşılıyor. Samsun sokaklarında Şahin-Sarallar kavgası tüm hızıyla devam ederken, yakında Korkmaz-Peker çatışmalarının da yaşanabileceğinden korkuluyor. Son dönemlerde uzun namlulu silahlar başta olmak üzere Samsun sokaklarında aşırı bir silahlanma yaşandığı biliniyor.

 

 

İşte Ömer Korkmazın yayınladığı videolar:

 

ÖMER KORKMAZ YER ALTI DÜNYASININ SIRLARINI AÇIKLIYOR 1

 

ÖMER KORKMAZ YER ALTI DÜNYASININ SIRLARINI AÇIKLIYOR 2

 

ÖMER KORKMAZ YER ALTI DÜNYASININ SIRLARINI AÇIKLIYOR 3

 

 

 

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: Korkmaz-Peker, kavgasının, sebebi, Samsun,
Yorumlar
Haber Yazılımı