Haber Detayı
20 Nisan 2020 - Pazartesi 09:34
 
Koronavirüs Günlerde, Gülsin Onay'dan, Canlı Müzik
Dünyaca ünlü piyanist Gülsin Onay, ‘Birkaç hafta içinde hayatlarımızda ne kadar çok şey değişti. Koronavirüs salgını, özellikle müzisyenlerin ve müzikseverlerin yaşamları üzerindeki etkisi çok büyük oldu’ dedi.
SANAT Haberi
Koronavirüs Günlerde, Gülsin Onay'dan, Canlı Müzik

Mart ayı başında, bahar konserlerini duyuracağı bülteni hazırlarken, koronavirüs salgını nedeniyle her yerden iptal ve erteleme haberleri gelmeye başladığını belirten dünyaca ünlü piyanist Gülsin Onay, "Şimdi, bütün müzisyenler gibi ben de evde kalmak zorundayım ve halka açık konser veremiyorum. Hal böyle olunca, özlemi gidermek amacıyla, haftalık canlı konserler vermeye başladım" dedi.

 

‘SEVENLERİMLE BİRLİKTEYİM’
Her Pazar saat 21:00’de eş zamanlı olarak YouTube, Facebook, Twitter ve Instagram'daki hesaplarından canlı olarak konser verdiğini kaydeden Dünyaca ünlü piyanist Gülsin Onay,"YouTube kanalımda, daha önceki haftalarda verdiğim konserleri sevinilenlerim izleyebilirler. Konserlerin duyurularına web sitemden erişebilirsiniz. Aynı zamanda Ağustos ayında gerçekleştirebilmeyi umduğumuz Gümüşlük Müzik Festivali için de özel bir tanıtım olacak” diye konuştu.

Haber: Köksal ÖNER

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: Koronavirüs, Günlerde,, Gülsin, Onay'dan,, Canlı, Müzik,
Yorumlar
Haber Yazılımı