Haber Detayı
23 Ağustos 2019 - Cuma 07:03
 
Lan siz PKKlı mısınız?
GÜNDEM Haberi
Lan siz PKKlı mısınız?

Akşam Soylu'nun konuk olduğu programı izliyorum.

 

Bir kaç gazeteci öyle sorular sordu ki "Lan siz PKKlı mısınız?" Diye sorası geliyor insanın.

 

Vay efendim "seçilmiş"ler miş.

 

N'apalım seçilmişlerse ?

 

Alın istediğiniz gibi terör örgütüne belediyeleri peşkeş çekin, devleti bölün mü diyelim.

 

İddia ediyorum HDPlilerin başkan seçildiği yerlerde muhalefet partileri adam gibi aday çıkarsalar ve kazanmak için çalışsalar HDP kazanmazdı.

 

İstanbul da HDP aday çıkarsa Erkem'in kazanamayacağı gibi şer ittifakı da Diyarbakır ve Van gibi büyükşehirlerde aday çıkarsa HDP'nin kazanması mümkün değildi.

 

PKK sadece dış destekle 40 yıldır başımıza bela olmadı içerdeki hainlerin sayesinde bu noktaya geldi. Ama hainlikten ama Erdoğan düşmanlığından ülkenin bütünlüğüne kastetmiş bir yapıya sahip çıkılması bizi zorlayan en büyük etken.

 

Bu kadar satılmış alçağı olan bir ülkenin gerçekten ayakta durması bir şans. AK Parti de eleştirilecek yanlış adamlar var ama bu ülkenin yönetimi de bu alçaklara teslim edilemez.

 

Kim yemiş kim götürmüş umrumda değil artık giden para olsun. Bu muhalefete bu ülkeyi bırakırsak vatan gidecek yoksa.

 

Yanlız AK Parti de böyle giderse maalesef bir kaç adamla Reis'in bu hainlerle mücadele etmesi çok zor. Doymak bilmeyen tipler, dava değil makam bekleyen itler gerçekten Reis'i çok zorluyor. Sevilmeyen bazı eski AK Partililer'e Erdoğan'ın verdiği bazı makamları karşı safa geçmemeleri için verdiği kanaatindeyim.

 

Ve benim açmazım da burada. Bazı şeyler zoruma da gidiyor. Fakat bu ülkenin bölünmesi kadar hiç bir şey zoruma gitmez. Ehemmi mühime tercih edip "Allah sana sağlık, uzun ömür ve güç kuvvet versin Reis" demekten başka çaremiz yok. Gerçekten dışarıda bu kadar düşman, içeride menfaat peres bu kadar satılık adam varken ülke yönetmek çok zor. Allah yardımcımız olsun. Amin !...

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: Lan, siz, PKKlı, mısınız?,
Yorumlar
Haber Yazılımı