Haber Detayı
13 Nisan 2019 - Cumartesi 09:29
 
Mevlüt Oral, Sandıkçı'yı Kutladı
Samsun Tüm Emlakçılar Odası (SATEM) Başkanı Mevlüt Oral ve yönetim kurulu üyeleri yeni seçilen ve görevine başlayan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'yı makamında ziyaret etti.
SAMSUN Haberi
Mevlüt Oral, Sandıkçı'yı Kutladı

Yeni seçilen ve geçtiğimiz hafta mazbatasını alarak göreve başlayan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'yı, SATEM Başkanı Mevlüt Oral ile yönetim kurulu üyeleri makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretten son derece memnun kaldığını dile getiren İbrahim Sandıkçı, "Canik İlçemiz şehrin parlayan yıldızı olma yolunda emin adımlarla ilerlemesi için çalışıyoruz. 2. devlet üniversitesi ilçemizde faaliyete başladı. Üniversite çevresinde çağdaş bir yapılaşmaya gideceğiz. Canik'in gelişip büyümesinde emlakçılık sektörüne büyük görev düşmekte" dedi.

 

Seçim sonuçlarının hayırlı olması temennisinde bulunan SATEM Başkanı Oral, "Canik gelecek vaadeten bir ilçe. Gösterilecek çaba ile şehrin parlayan yıldızı olmaya aday. Şehir artık merkezden Canik'e doğru büyümeye başladı. Belediyenin çağdaş yapılaşma amacıyla yapacağı imar çalışmaları ile Canik'in değil Samsun'un Karadeniz'in incisi olması mümkün. Bu kapsamda Sayın Sandıkçı ve ekibinin başarılı bir çalışma yürüteceğine inancımız tam" şeklinde konuştu.

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: Samsun, Canik Belediyesi, İbrahim Sandıkçı, Mevlüt Oral
Yorumlar
Haber Yazılımı