Haber Detayı
01 Şubat 2020 - Cumartesi 15:21
 
Samsun EV'leniyoruz Fuarına yoğun ilgi
TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde bu yıl 4.’sü düzenlenen Samsun EV’leniyoruz fuarı büyük bir coşkuyla devam ediyor.
EKONOMİ Haberi
Samsun EV'leniyoruz Fuarına yoğun ilgi

Samsun’da kurulduğu günden bu yana birçok sektörlerden farklı fuarlar düzenleyen TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezinde 2020 yılını EV'leniyoruz Fuarı ile kapılarını açtı. TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan Samsun EV’leniyoruz Fuarı Çarşamba günü görkemli bir törenle açılırken Pazar günü (Yarın) saat 19:00’a kadar açık kalacak.

 

60 firmanın katılımı ve zengin içeriği ile birden çok sektöre olumlu katkılarla birlikte, ticari işbirliklerin geliştirilmesine olanak sağlayacak olan Samsun EV'leniyoruz fuarına Samsun’dan ve çevre illerden yoğun katılım olduğu gözlendi. Evlenmek isteyenlere ve evini yenilemek isteyenlere fırsatlar tanıyan fuarda katılımcı firmalar ise büyük kampanyalar sunuyor. Birçok katılımcı firmanın ziyaretçilere hediye çekleri sunarken alış veriş yapanlara ise büyük oranda indirim imkanı sağlıyor.

 

Samsun Cumhuriyet Meydanı Atatürk Parkı Karşısı Anayol üzerinden fuar alanına ücretsiz seferler düzenlenirken, fuara girişlerin ise ücretsiz olması vatandaşlar tarafından büyük ilgi ile karşılandı.

 

 

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: Samsun, TÜYAP, Fuar
Yorumlar
Haber Yazılımı