Haber Detayı
13 Mart 2020 - Cuma 14:09
 
Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Mobilya sektörünün nabzı Samsun Mobilya ve Dekorasyon Fuarında atmaya devam ediyor.
EKONOMİ Haberi
Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Bu yıl 5.si düzenlenen Samsun Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, 10 - 15 Mart 2020 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezinde ziyaretçilerine pek çok ürünün sergilendiği fuarda; klasikten moderne, avangarttan özel tasarıma kadar farklı seçeneklerde ve tasarımlarda mobilya çeşidini bir arada bulmalarına imkan sağlıyor. Samsun Mobilya  Dekorasyon  Fuarına özel kampanyaların ve indirimlerinde olduğu fuar  ziyaretçileri tarafından ilgi görüyor.

 

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Marangozlar ve Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan SAMSUN MOBİLYA DEKORASYON 5. Mobilya, İç Mimari, Halı, Aydınlatma, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı, 10 – 15 Mart 2020 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde

 

Ücretsiz Servis: Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı’na Cumhuriyet Meydanı Atatürk Parkı Karşısı Anayol üzerinden fuar alanına ücretsiz seferler düzenlenecektir.

Ücretsiz Servis Saatleri: 

Meydan Kalkış: 11.00- 13.00 -  15.00 – 17.00- 18.00

Fuar Alanından Kalkış: 12.00 – 14.00 – 16.00  - 20.00

Fuar Kapsamı : Ev mobilyaları (Yemek Odaları, Yatak Odaları, Oturma Grupları, Modüler Mobilyalar, Banyo ve Mutfak Dolapları, Bebek, Çocuk, Genç Odaları, Çekyatlar, Kanepeler), Halı, Aydınlatma, Dekoratif Ürünler, Aksesuarlar, Yatak Baza Çeşitleri, Bahçe Mobilyaları, Mimari Proje Ofisleri.

Girişin ücretsiz olduğu Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı,  10 – 15 Mart 2020 tarihleri arasında 10.00-20.00, saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Kaynak: () - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: Samsun, Mobilya, Dekorasyon, Fuarı, Tüm, Hızıyla, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı