Haber Detayı
23 Ağustos 2019 - Cuma 07:23
 
Samsun Valiliği Basın Müdürlüğüne Muhammet Meclis geldi
Samsun Valiliği'nde 16 yıldır aralıksız Basın Müdürlüğü görevini yürüten Fatma Dursun Atalay, kendi talebiyle 19 Mayıs Kaymakamlığı'na atanıyor.
GÜNDEM Haberi
Samsun Valiliği Basın Müdürlüğüne Muhammet Meclis geldi

Samsun'da 16 yıldır Samsun Valiliği Basın Müdürü olarak görev yapan Fatma Dursun Atalay, kendi isteğiyle görevini bırakıyor. 16 yıldır yürüttüğü görevi esnasında Mustafa Demir, Hasan Basri Güzeloğlu, Hüseyin Aksoy, İbrahim Şahin ve Osman Kaymak ile çalıştı. Dursun'un yerine Samsun Valiliği Basın Müdürlüğü görevine Samsun Valiliği Planlama Müdürlüğü'nde Uzman olarak görev yapan Muhammet Meclis getirildi.

 

Fatma Dursun Atalay, konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada, "Çatalçam'da yaptırdığımız yeni evde hayatımızı idame ettirmek istediğimiz için 19 Mayıs Kaymakamlığı'na atamamın yapılmasını Vali Beye ilettim. Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı Müdürü olarak atandım. Geçici görevle 19 Mayıs Kaymakamlığı'na görevlendirme yapılacak. Bizim kadromuz il valiliklerinde bir tane. İlçelerde Yazı İşleri Müdürlüğü kadrosu var. Atamam Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı'na yapıldı ve geçici görevle 19 Mayıs Kaymakamlığına görevlendirileceğim. 2 Eylül'de Samsun Valiliği ile ilişkimi keseceğim. 2 Eylül'den sonra ev taşıma işlerimizi hallettikten sonra 19 Mayıs Kaymakamı'nda görevime başlamayı planlıyorum" dedi.

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: Samsun, Fatma Dursun Atalay, Mustafa Demir, Hasan Basri Güzeloğlu, Hüseyin Ak
Yorumlar
Haber Yazılımı