Haber Detayı
02 Mart 2018 - Cuma 13:54
 
Samsunspor destekleri değerlendiremiyor
Samsunspor'a destek olabilmesi için ilçe belediyeler taşın altına elini sokmak için çabalarken, Samsunspor Yönetimi verilen destekleri eline yüzüne bulaştırıyor.
SPOR Haberi
Samsunspor destekleri değerlendiremiyor

İlk olarak Canik Belediyesi, Samsunspor'a katkı olabilmesi için yeni yapmış olduğu belediye binasının altındaki otoparkı işletmesi için Samsunspor'a verdi. Otoparkı işletemeyen Samsunspor, otoparkı belediyeye geri devretti. Ardından Samsunspor'a maddi destek sağlamak için "Bu Aşkın Kahramanı Sensin" sloganı ile kampanya başlatan Atakum Belediyesi, kendi reklamı değil de Samsunspor'a destek bulmak için ismini bile öne koymadan başlattığı projeyi Samsunspor eline yüzüne bulaştırdı.

 

Belediye'nin Samsunspor'a destek bulabilmek için kapı kapı dolaştığı ve büyükte destek bulduğu bir ortamda Samsunspor yöneticilerinin iş bilmezliği Atakum Belediyesi'ni zor durumda bıraktı.   Atakum Belediyesi'nin satılan forma sayısı ile Samsunspor'un ilk açıkladığı satılan forma sayısının örtüşmemesi üzerine yapılan araştırma sonucu, kimi işadamların bin, iki bin forma aldığı ama kendisine yalnızca 10 forma 20 forma verilmesini gerisini kulübe bağışladıklarını beyan etmelerinden kaynaklandığı anlaşılmıştı. Kulüp iki bin forma parası alıp işadamının teslim aldığı kadar formanın çıkışını yaparak satılan forma sayısında çelişkiye neden olmuştu. Samsunspor'un bu davranışı Samsunspor'a destek olmak isteyenlerin gözünü korkutuyor. Destek olmak isterken kimse zan altında kalmak istemiyor.  

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: Samsunspor, destekleri, değerlendiremiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı