Haber Detayı
02 Mart 2018 - Cuma 14:35
 
Sinecek yine parti mi değiştiriyor?
Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Metin Sinecek, sık sık siyasi havanın atmosferine göre parti değiştirmesiyle tanınırken, son dönemlerde MHP'ye yeşil ışık yaktığı öne sürülüyor.
GÜNDEM Haberi
Sinecek yine parti mi değiştiriyor?

Geçmişte aynı anda hem CHP, hemde ANAP'a üye olan ve yerel gazetelerde hakkında "İki yüzlü siyasetçi" manşetlerinin atılmasına neden olan Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Metin Sinecek, son yıllarda AK Parti'de boy göstermeye çalışıp yerel seçimlerde sürekli AK Parti'den Atakum Belediyesi Meclis Üyeliği için aday adayı oluyor fakak AK Parti aday göstermiyordu.

 

AK Parti Samsun eski Milletvekili Cemal Yılmaz Demir ile sık sık fotoğraflar veren Sinecek'in, Demir sayesinde meclis üyeliğinin kapısını açmaya çalıştığı eleştirilerine neden oluyordu.   AK Parti'de yıllardır siyasi anlamda aradığını bulamayan Metin Sinecek'in, sosyal paylaşım sitesinde sürekli MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta ve MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin başta olmak üzere diğer partililerle birlikte çekilmiş fotoğraflar paylaşıyor olması, "Sinecek'in CHP, ANAP ve AK Parti'de bir türlü yakalayamadı siyasi başarıyı MHP'de yakalamaya çalışıyor. HDP harici gitmediği parti kalmadı. Bakalım MHP ile de meclis üyesi olamazsa HDP'den de şansını deneyecek mi?" eleştirilerinin yapılmasına neden oluyor.          

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: Sinecek, yine, parti, mi, değiştiriyor?,
Yorumlar
Haber Yazılımı