Haber Detayı
08 Kasım 2018 - Perşembe 08:14
 
Taşçı, haberden neden rahatsız oldu?
Atakum Belediyesi'nde 7 Kasım Çarşamba günü (Dün) yapılan meclis toplantısının bitişinden sonra yaklaşık yarım saat Samsun Etik Haber'in 6 Kasım'da yayınladığı "AK Partili Meclis Üyelerinden Kaçak Yapı" başlıklı haberi yüzünden tartışma çıktı. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ile CHP Meclis Üyesi Mustafa Tüfek adeta bir birine girdi.
GÜNDEM Haberi
Taşçı, haberden neden rahatsız oldu?

Samsun Etik Haber'in 6 Kasım Salı günü Atakum Belediyesi CHP Meclis Üyesi Mustafa Tüfek'in açıklamalarının yer aldığı "AK Partili Meclis Üyelerinden Kaçak Yapı" görsel başlıklı haber Atakum Belediyesi'ni karıştırdı. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ile Mustafa Tüfek dün yapılan meclis toplantısında adeta birbirlerine girdiler. Yaklaşık yarım saat süren sözlü tartışmada, İshak Taşçı'nın Mustafa Tüfek'e "Neden AK Partili Meclis Üyelerinin kaçak yapılarını basına sızdırıyorsun" diyerek tepki gösterdiği belirtildi.

 

Pazartesi günü yapılan Atakum Belediye meclis toplantısında CHP Grubunun verdiği soru önergesine Belediye Başkanı İshak Taşçı teşekkür ederek kendisinin de bu konuda müşteki olduğunu ifade etmişti. Yalnız verilen soru önergesinde AK Parti'li meclis üyeleri ve akrabalarının olması Taşçı'yı da rahatsız ettiği kaydedildi.

 

Samsun Etik Haber'in gündeme getirdiği ve Başkan Taşçı'nın rahatsız olduğu o haber

 

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: Taşçı,, haberden, neden, rahatsız, oldu?,
Yorumlar
Haber Yazılımı