Haber Detayı
02 Mayıs 2018 - Çarşamba 18:22
 
Terme Kitap Fuarı Sona Erdi
55 yazar 40 yayın evinin katılımıyla 25 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında Terme Huzur Sokağında düzenlenen 1. Terme Kitap Günleri ünlü yazar Senai Demirci’nin katlığı söyleşi programı ile son bulurken, Termeliler kitapla dolu bir hafta geçirdiler.
KÜLTÜR Haberi
Terme Kitap Fuarı Sona Erdi

 Bu yıl ilki düzenlenen Terme Kitap Günleri 25 Nisan tarihinde Termeli kitap severler ile buluştu. 1 hafta süren program süresince 55 yazar ve 40 yayın evi Terme’yi ziyaret etti. Kitapseverler Terme Huzur Sokağında düzenlenen programla yazarlar ile buluşmanın mutluluğunu yaşadı. Programın son konuğu ünlü Termeli yazar ve Televizyon programcısı Senai Demirci oldu. Termeli Okuyucuları ile bir araya gelen Senai Demirci, memleketinde böylesi bir kitap fuarının düzenlenmesinden kaynaklı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Terme’de yaşadığı günlerin meslek seçiminde nasıl etkili olduğunu anlatan Senai Demirci’ye Belediye Başkanı Şenol Kul tarafından çiçek ve plaket taktim edildi. Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, bu yıl ilkini düzenledikleri Terme Kitap Günlerinin her yıl düzenleneceğini belirtirken, “Kitap fuarımızın bu yıl ilkini düzenledik. Önümüzdeki yıllarda da bu programımıza devam edeceğiz. Terme’li yazarımız Senai Demirci’yi daha sık ilçemizde görmek istiyoruz. Bizleri kırmayıp buralara kadar geldiği için kendisine teşekkür ediyoruz.” dedi. Terme kitap fuara katılan okuyuculara dağıtılan biletlerin çekilişi ile son buldu. Çekilişte, okuyucular kitap, bisiklet ve tablet bilgisayar kazanmanın mutluluğunu yaşadı.

Kaynak: () - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: Terme, Kitap, Fuarı, Sona, Erdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı