Haber Detayı
02 Mart 2018 - Cuma 08:14
 
TEYYARE KOLTUK DERDİNDEYMİŞ!
AK Parti İl Başkanlığı'na aday olduğunu kamuoyuna açıklayan Mehmet Teyyare'yi gazeteci Nail Bayraktar, yazmış olduğu "TEYYARE’DEN KAMİKAZE DALIŞI" başlıklı köşe yazısıyla yerden yere vurdu.
SİYASET Haberi
TEYYARE KOLTUK DERDİNDEYMİŞ!

Teyyare'nin koltuk derdinde olduğunu iddia eden gazeteci Bayraktar, koltuk sevdası için AK Parti ile Saadet Partisi arasında mekik dokuduğunu işaret etti. Teyyare'nin, AK Parti'nin aday göstermemesi üzerine Saadet Partisi'den 2 kez Terme İlçesi'nin Evci Beldesi'nden belediye başkan adayı olduğunu ileri sürdü.  

 

Gazeteci Bayraktar'ın, Teyyare hakkında yazmış olduğu köşe yazısının adaylıkla ilgili olan kısmı:   Sizinle birlikte Ak Parti kurucusu olan bir dava arkadaşınız bir başka partiden iki defa Belediye Başkan adayı olsa o arkadaşınızın hala Ak Parti’li olduğunu düşünür müsünüz ?   Veya başka partiden Belediye başkan adayı olan o arkadaşınız seçilemeyip tekrar Ak Partiye dönüp ben bu partinin kurucularındanım ve İl Başkan adayıyım dediğinde ne dersiniz ?   Var mı bir cevabınız ?   Yok mu ?   Neyse lafı uzatmaya gerek yok.   Sayın, Teyyare.   Kamikaze dalışı yaptınız.   Siz, Ak parti’liler  ile alay mı ediyor sunuz ?   Siz sayın Teyyare, 2004 yerel seçimlerinde Terme ilçesinin Evci beldesinden önce Ak Parti’den kabul görmeyince Saadet Parti’sinden Belediye Başkan adayı olmak istemediniz mi ?   Siz sayın Teyyare, 2009 yerel seçimlerinde Terme İlçesi Evci Beldesinden Saadet partisi Belediye Başkan adayı olmadınız mı ?   Hani siz Ak parti kurucusu idiniz ?   Şimdi siz mi Ak Parti’lisiniz.   Ak Parti’lilik size mi kaldı ?   Ne işiniz var Saadet partisi’nde ?   Sizi gidi koltuk meraklısı sizi.   İlla ki bir koltuk arıyorsanız 70-80 parti var, oralara da bir bakın.   Belki bir koltuk bulursunuz.   Buradan size bir koltuk çıkmaz.   Ak partinin kurucusu Saadet Partisi’nin belediye başkan adayı Sayın Teyyare.   Haydi, başka kapıya.   Size SADETLİ günler dileriz.

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: TEYYARE, KOLTUK, DERDİNDEYMİŞ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı