Haber Detayı
16 Mart 2020 - Pazartesi 14:07
 
TÜYAP Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı Sona Erdi
Bu yıl 5.si düzenlenen ve mobilya sektörünün nabzının attığı Samsun Mobilya ve Dekorasyon Fuarı sona erdi.
EKONOMİ Haberi
TÜYAP Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı Sona Erdi

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği,  Samsun Marangozlar ve Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği ve KOSGEB’in destek ve işbirlikleri ile 10 - 15Mart tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

 

Ülke Genelinden ve Yurtdışından  20.428  Profesyonel Ziyaretçi
20.428 profesyonel ziyaretçinin ağırlandığı fuarda; yurt içinden gelen ziyaretçilerin bayilik ve ürün tedariki konularında ikili iş görüşmeleri ve ticari bağlantılar yapmalarının yanı sıra, perakende mağazaları ve mağaza zincirlerinde Samsun ve Karadeniz Mobilyasını tanıtmak, ürün ihracatı yapmak için önemli iş görüşmeleri ve ön protokoller gerçekleştirdiler.

 

Mobilya sektörünün nabzı Samsun’da Attı
Bu yıl beşincisi gerçekleştirilenfuar ülke ekonomisine olumlu katkılar sağlayarak mobilya ve dekorasyon sektörünün 2020trendleri ile buluşma noktası oldu.  Türkiye’nin en eski mobilya üretim bölgelerinden biri olan Samsun’ da gerçekleştirilen fuar ile ve Samsun5. Mobilya Dekorasyon Fuarı çağdaş ve özgün tasarımları, yeni donanım ve teknolojilerini mobilya toptancıları ve tüm ilgililere tanıttı.

 

İkili İş Görüşmeleri Gerçekleştirildi
Samsun 5. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nın katılımcı ve ziyaretçileri; ürünlerin gelişimini ilerleyen teknolojik gelişmeleri yakından tanıma ve yeni ürün ve tasarımlar hakkında bilgi edindi, firmaların üretim-satış kapasitelerinin değişen dengelerini ve ürün fiyatlandırmalarını takip etmelerinin yanı sıra üretici firmalar ileziyaretçiler arasında ikili iş görüşmeleri yapıldı.

 

Kaynak: () - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: Samsun, TÜYAP, Fuar
Yorumlar
Haber Yazılımı