Haber Detayı
27 Mart 2020 - Cuma 15:00
 
Vali Kaymak’tan Karantinada olan Ceyda’ya doğum günü sürprizi
Samsun Münevver Ayaşlı Yurdunda korona virüsü tedbiri için karantina altında olan öğrencilerden Ceyda Nur’a Samsun Valisi Osman Kaymak doğum günü sürprizi yaptı.
SAMSUN Haberi
Vali Kaymak’tan Karantinada olan Ceyda’ya doğum günü sürprizi

Samsun Valisi Osman Kaymak, yurt dışından Türkiye’ye gelen ve Samsun’da karantinada bulunan öğrencileri ziyaret etti. Vali Kaymak, öğrencilerin karantina süreci ile ilgili bilgi alırken Tıp Fakültesi öğrencisi Kütahyalı Ceyda Nur’un doğum gününü öğrenince doğum günü sürprizi hazırladı. Yurtta görevli sağlık ekiplerince Ceyda Nur’a doğum günü pastası kestirildi.

 

Ceyda Nur ile görüntülü görüşen Samsun Valisi Osman Kaymak, sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür diledi. Yurt bahçesinde hazır bekleyen müzik grubu ise Ceyda’ya doğum günü şarkısı söylerken ardından tüm öğrenciler için de mini bir konser verildi.

 

Misafir ettiğimiz öğrencilerin şu an itibariyle sağlık durumlarının iyi olduğunu belirten Vali  Kaymak, “Devletimiz tüm imkanlarını kullanarak koronavirüs nedeniyle yurtdışında eğitim gören öğrencilerini getirerek burada 14 gün boyunca gözlem altına aldı. Öğrencilerimizin burada tüm ihtiyaçlarının karşılandığını gördük. İhtiyaçların karşılanmasında emeği geçen Sağlık, Gençlik Spor, AFAD Müdürlüğümüze, Kızılaya ve tüm kurumlarımıza teşekkür ederim. Öğrencilerimizi inşallah sağlıklı bir şekilde memleketlerine uğurlayacağız” dedi.

 

 

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: Samsun, Osman Kaymak, Koronavirüs, Ceyda Nur, Kütahya
Yorumlar
Haber Yazılımı