Haber Detayı
02 Mayıs 2019 - Perşembe 19:19
 
Veliler ve öğrencilerden anlamlı şenlik
Samsun Maarif Hareketi Kapsamında "Tut Elimi Hayatı Paylaşalım" projesi dahilinde Atakum Özel Eğitim Uygulama Okulu, Gazipaşa İlkokulu ve Kalkanca İlkokulu birlikte şenlik programı düzenleyerek tersine kaynaştırma metodunun güzel bir örneğini sergilendi.
EĞİTİM Haberi
Veliler ve öğrencilerden anlamlı şenlik

Gazipaşa İlkokulunun velileri tarafından, özel eğitim öğrencilerinin gelişiminde kullanılmak üzere  kendi el emekleri ile hazırlamış oldukları eğitici eğitim materyalleri Atakum Özel Eğitim Uygulama Okulunun özel öğrencilerine  hediye edildi. Özel eğitim öğrencileri ile birlikte sınıfta etkinlik düzenleyen veliler, mutluluğun paylaşıldıkça arttığının en güzel örneğini sergilediler. Anlamlı  çalışmalarından dolayı programa katılan protokol üyeleri, velilere ve programa katılan öğretmenlere belge takdim etti.

 

Şenlik Programında Konuşan Atakum Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Mustafa Yiğit "Tut Elimi Hayatı Paylaşalım" projesi sayesinde özel eğitim öğrencilerimizin gelişiminde ve öğrencilerin birbirleriyle kaynaşmalarında büyük aşamalar kaydedildiğini belirtti. 

 

Düzenlenen Şenlik Programına Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı,Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci,Gümrük Müdürü Muzaffer Özkan,Atakum Milli Eğitim Müdürü M. İrfan Yetik, İlkadım Şube Müdürü Mevlüt Seyhan, okul müdürleri ve  veliler katıldı.

Kaynak: () - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: Samsun, Maarif Hareketi, Atakum, Namık Kemal Nazlı, Cemil Deveci, Muzaffer Özkan, İrfan Yetik, Mevlüt Seyhan
Yorumlar
Haber Yazılımı