Haber Detayı
18 Kasım 2019 - Pazartesi 18:41
 
Yeni Türkü Atakum’a Geliyor
Tiyatro Konser Organizasyonun katkılarıyla; "Türk müzik tarihine damga vuran gruplardan biri olarak popülerliğini koruyan ve dillere pelesenk olan ölümsüz şarkılara imza atan Yeni Türkü, şarkılarını bu kez Samsun Atakum'da konuşlanmış olan BİG YELLOW TAXİ BENZİN'de 21 Kasım 2019 tarihinde saat 21.00'de hayranlarıyla bir araya gelecekler.
SANAT Haberi
Yeni Türkü Atakum’a Geliyor

Konserin biletleri Atakum'da Violet Cafe, Yeşilyurt AVM'de Byshopbidi, Big Yellow Taxi Benzin ve Biletix'den temin edebilirsiniz. Konserin bilet ücretleri ise 70.00.TL'den belirlenmiş." İl etişim için ise 0 553 857 61 34 ve 0 531 268 04 86 numaralı telefonları arayabilirler.

 

Yıllardan beri müziklerinden ve çizgilerinden ödün vermeden hayranlarıyla her fırsatta bir araya gelmeye çalışan YENİ TÜRKÜ, 1977’de Selim Atakan ve Derya Köroğlu tarafından kurulan Yeni Türkü, 'Bana bir masal anlat baba', 'Telli turna', 'Olmasa mektubun', 'Maskeli balo', 'Cevriye Hanım', 'Vira vira' gibi çok sayıda şarkılarıyla Samsunlularla buluşmaya geliyorlar.

 

Tiyatro Konser organizasyonun sanata ve kültüre dair artan katkılarıyla Samsunlu tiyatrosever  ve müzikseverler birbirinden güzel tiyatro ve konserlerle sanatçılarla buluşuyorlar ve buluşmaya da devem ediyorlar.

 

Kaynak: () - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: Yeni, Türkü, Atakum’a, Geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı