Haber Detayı
06 Haziran 2019 - Perşembe 17:47
 
Yılmaz, Çarşambalılar Derneği bayramlaşma programına katıldı
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşambalılar Derneği bayramlaşma programına katıldı.
SİYASET Haberi
Yılmaz, Çarşambalılar Derneği bayramlaşma programına katıldı

Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği geleneksel bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Ramazan Bayramı nedeniyle Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği üyeleri bayramlaşma programında bir araya geldi. Dernek başkanı Sadettin Sarıoğlu'nun ev sahipliğinde gerçekleşen bayramlaşmaya AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver ile dernek üyeleri katıldı.

 

Kucaklayıcı bir misyon üstlenen Çarşambalılar Derneği'nin bayramlaşma programına katılmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  dernek yönetimine birlik, beraberlik ve kaynaşma için sarf ettiği çabalardan dolayı teşekkür etti. Herkesin bayramını kutlayan Yılmaz, programa katılanlarla tek tek bayramlaştı. Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği Başkanı Sadettin Sarıoğlu, bayramlaşma programına katılanlara teşekkür etti.

 

Yılmaz,  mesai mefhumu gözetmeden çalışan güvenlik güçleriyle de bayramlaştı. Gece saatlerinde mahallelerde görev yapan bekçilerle bayramlaşan Yılmaz, görevlerinde başarılar diledi.

 

Kaynak: () - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: AK Parti, Samsun, Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba Belediyesi, Halit Doğan, Adalet Komisyonu, Kemal Alver, Sadettin Sarıoğlu
Yorumlar
Haber Yazılımı