Haber Detayı
12 Eylül 2019 - Perşembe 20:59
 
Yılmaz, Şehit Kardeşinin Mutluluğuna Ortak Oldu
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Afrin şehidi Burak Çeviker'in kız kardeşinin nikah şahitliğini yaptı.
SAĞLIK Haberi
Yılmaz, Şehit Kardeşinin Mutluluğuna Ortak Oldu

Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı'nda 2018 yılında şehit düşen Burak Çeviker'in kız kardeşi Duygu ile Mehmet Tuzci dünya evine girdi. Atakum Belediyesi Düğün Salonu'nda gerçekleşen nikah merasiminde gelinin şahitliğini yapan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, genç çifte mutluluklar dilerken, şehidi de rahmetle andı. Evlilik cüzdanını çifte birlikte veren Yılmaz, bir ömür boyu cihan saadeti diledi. Şehit babası Ekrem ve şehit annesi Aysel, damadın babası Gültekin ile annesi Sebahat'ı da tebrik etti.

 

ŞEHİT BURAK ÇEVİKER
Zeytin Dalı Harekatı'nda 10 Şubat 2018 yılında 12 kahraman Mehmetçik Cinderes bölgesinde hain saldırıda şehit düşmüştü. Şehitler arasında olan Samsunlu Uzman Jandarma Çavuş Burak Çeviker, Çarşamba İlçesi Epçeli Mahallesi'nde toprağa verilmişti.

Kaynak: () - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: Samsun, AK Parti, Yusuf Ziya Yılmaz, Afrin, Zeytin Dalı Harekatı, Burak Çeviker, Duygu, Mehmet Tuzci, Atakum Belediyesi
Yorumlar
Haber Yazılımı