Haber Detayı
02 Mart 2018 - Cuma 08:03
 
Yolumuza gübre dökenler istifa ettiriliyor
CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akçagöz, "Hak, Hukuk, Adalet" diyerek yapmış olduğumuz yürüyüşte, yolumuza hayvan gübresi dökenler bugün tek adam rejimi ile görevden alınmakta.
SİYASET Haberi
Yolumuza gübre dökenler istifa ettiriliyor

Türkiye'de tek adam rejiminin ülke için bir kabus olduğunu vurgulayan İl Başkanı Akçagöz, " CHP olarak ülkemizdeki adaletsizliğe dur demek için Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlatmış olduğu 450 km'lik "Hak, Hukuk, Adalet" yürüyüsünde, güzeygahımız üzerinde hayvan gübresi döken Düzce Belediye Başkanı bugün tek adam rejiminin kurbanı olmuş ve istifa etmek zorunda kalmıştır. O gün bizim ne için yürüdüğümüzü anlamayanlar, bugün kendilerini kapı önünde bulmakta" dedi.

 

Seçilmiş insanların, "Ben istedim oldu" mantığıyla istifaya zorlanmalarını doğru bulmadıklarını ve bunun altında AK Parti'yi istifalarla aklama yönteminin yatması durumunda başarıya ulaşamayacağına vurgu yapan Akçagöz, "İstifa ettirilen ve istifaları istenen belediye başkanlarının haklarında soruşturma gerektiren bir şeyler varsa, bu kamuoyuna açıklanmalıdır. "İstifa etti" diyerek FETÖ yada başka suçlardan AKP'yi aklayacaklarını sananlar büyük yanılgı içerisine düşerler. Seçilmiş insanları kimsenin istifaya zorlamaya hakkı yoktur. Varsa bir suçları, Türkiye yargı devletidir ve suçu olanın yargıda hesabı sorulmalıdır" diye konuştu.

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: Yolumuza, gübre, dökenler, istifa, ettiriliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı