Yazı Detayı
09 Nisan 2019 - Salı 06:50
 
"KRALİÇE'Yİ ÖLDÜRMEK" KEHANET, REİNA ve YENİ ZELANDA
Rıdvan Yener
ridvanynr@gmail.com
 
 

"Tarih 1492.

 

"Avrupa medeniyetini inşaa eden Endülüs Emevi devleti yıkılırken, İspanyol vahşetinden kaçan Yahudiler iki gruba ayrılmıştı. Muhtaç Yahudiler Osmanlı'ya sığınırken, zenginleri İngiltere'ye kaçtı. İngiltere'yi İngiltere yapacak sermayenin fitili böylece ateşlenmiş oldu."

 

"İnne aslaha'd-düveli ba'de's-sahâbeti ed-Devletü'l-Osmâniyye" (Osmanlı'dır en sahih devlet, sonra Sahabeden - Muhyiddin Arabî)

 

Osmanlı'nın kuruluşundan Yavuz Sultan Selim Han'ın Mısır seferine kadar bir çok hususu, on yıllar öncesinden haber veren Muhyiddin Arabî hazretleri, eksantrik kişiliği ile tanınmıştı. Endülüs'te doğmuştu. O'nun yazdığı kitaplar Avrupa'nın en büyük kâhini olarak tanınan Nostradamus'a ilham kaynağı olmuştu.

 

Nostradamus, 16. yüzyılda yaşamış bir doktor ve astrologdu. Yazdığı dörlükler Kennedy suikastinden nükleer bombaya, Hitler'den Obama'ya kadar bir çok vakayı ve şahsiyeti olmadan yahut doğmadan önce bildirdiği iddia ediliyordu. Şiirleri belirsizlik üzerine inşaa edildiği için insanlar yaşananlara göre dörtlükleri değerlendirdi. Evet. Okuduğu Muhyiddin Arabî hazretlerinin ilmine ulaşamayınca esrarengiz bir hava oluşturma çabasına girişmişti. Nitekim başarılı oldu. Zira meşhur oluşu buna kanıttı.

               

Yıllar kehanet idrakini farklı bir boyuta taşıdı.

 

Albert PİKE adında bir mason üstadının 1871'de yine bir üstat olan Giuseppe Mazzini'ye yazdığı birinci, ikinci ve üçüncü dünya savaşlarının nasıl olacağını anlatan mektup, 1950'li yıllarda ortaya çıkınca büyük bir şaşkınlığa sebep olmuştu. Lakin mektup, kehanet olarak anlaşılmasına rağmen bir projenin taslağı intibası bırakmaktaydı. İngiltere-Almanya arasını ajanlar ile kışkırtarak bir savaş çıkarmayı, ardından Siyonistler-Faşistler arasında (ki burada Faşistler Naziler oluyor) ikinci bir savaşı tetiklemeyi öneriyordu. Ve böyle de oldu. Çalışmaları birinci ve ikinci dünya savaşlarında istediği şekilde meyvelerini vermişti.

 

Önce bir plan yapıp ardından bu planı kehanet gibi sunup sonra gerçekleşince kâhinlik taslamak. Ve Simsonlar

 

1993'ün 14 ocağında bir çizgi dizi olan Simsonlar'ın yayınlanan yeni bölümünde, bir dans sahnesi dikkat çekiyordu. Daha doğrusu bu sahne 2001'den sonra dikkat çekti. Çizgi dizinin bu sahnesinde duvardaki bir tablo göze çarpıyordu. Tabloda yanan bir kule vardı. Ardından 1997'de aynı çizgi dizinin bir bölümünde New York'ta yayınlanan bir derginin üzerinde 9/11 sayıları yan yana getirilmiş ve 11'i iki kulenin oluşturması komplo teorilerini alevlendirmişti. Bu iki sahne de 11 Eylü ikiz kuleler saldırılarının daha önceden bazı güçler tarafından planlanarak servis edildiği intibası bırakmaktaydı.

 

Peki ya sonra.

 

Amerikan halkı 11 Eylül saldırılarının şokunu yaşarken Pentagon ve CIA dünyada bir terör iklimi oluşturmak için adım atmaya başlamıştı bile. Böylece Amerika'nın demokrasi götürme serüveni hayat buldu. İlk hedef Irak seçildi. İran ile savaşı Irak'ı zaten iflasa sürüklemişti. Türlü entrikalarla Amerika savaşı kazandı. ABD resmi ordusundan ziyade özel askeri şirket olan Black Water'ı sahada aktif olarak kullanıyordu. Hatta türlü caniliklerin senaristliğini dahi bu şirket üstlenmekteydi. İşkenceler ve sivillere ateş açmakta dahil.

 

Savaşın ardından Saddam devrilmiş, iktidar Amerikan bayrağı altında Black Water'a kalmıştı. Ortadoğunun en büyük silah karaborsasını kurup kontrolü altlarına almışlardı.

 

ABD ordusu bir bölgeden çekilirken bazen silahları arkada bırakmak ülkeye geri götürmekten daha ucuza mâl oluyordu. Irak'ta da böyle oldu. Ve Black Water'a bol miktarda M16 kalmıştı. Amerikan ordusu ile bağdaşmış M16'lar bölgedeki terör grupları için bir karaborsa cenneti oluşturmuştu.

 

Teröristler arasında en çok revaçta olan silah Rus yapımı kalaşnikof olarak bilinir. Bu DAEŞ içinde böyle gibi sanılsa da silah envanterlerinin 71'ini ABD ordusu ile bütünleşmiş M16'lar oluşturmaktadır. 

               

Geçtiğimiz günlerde Rus Gizli Servisi (FSB), "DAEŞ, Afganistan'ın kuzeyini ve doğusunu yeni Hilafet merkezi olarak ilan etti." diye açıklamada bulundu. Çin ile el altından yürüttüğü savaşı Amerika, terör gruplarını asyaya yerleştirmeye başlayarak Orta Asya politikasını Ortadoğu politikasına dönüştürüyor.

 

DAEŞ'in yapısında Avrupa'dan ithal bir çok teröristin bulunduğu bilinen bir gerçek.

 

2018'in Ekiminde Brenton Tarrant adında bir adamıda alarak CIA şefi Afganistan'ın başkenti İslamabad'a gitti. Ziyaret açıklanmadı. Bu ziyaret DAEŞ'in yeni saha olarak Afganistan'ı benimsediği günlere denk gelmesi bazı şeyleri ortaya çıkarsada, net bir şey ifade etmek oldukça güç.

 

Cihanşumül çatışmanın en şiddetli yaşandığı yer hiç kuşkusuz "Londra"'dır. Bu savaş silahla değil, güç dengelerinin strateji savaşıdır. Daha doğrusu mermiler Londra'da ateşlenir ama kan İslam dünyasından akar.

 

Kraliçe II. Elizabeth'e ait olan 15 trilyon dolar değerindeki 6 milyon 600 bin dönüm arazinin devlet hazinesine geçmesi için başvuruda bulunuldu. Araziler devlet hazinesine geçmesi durumunda Londra Finans sistemine dahil olacaktı. Londra Finans sistemini yöneten iki isim vardır. Jacob Rothschild ve Nathaniel Rothschild. Uzun zamandır bu savaş sürüyor. İngiltere iç problemlerinin büyümesinden İskoçların Birleşik Krallıktan ayrılmak istemesine kadar bir çok aksi ortaya çıkmış durumda. Elbette bu çatışma Londra ile sınırlı kalmıyor.

 

2017'nin ilk dakikalarıydı.

 

Özbekistan asıllı DAEŞ militanı Abdulkadir Marshoripov, Reina adındaki bara dalarak 39 kişiyi katletti. Bu cinayeti 400 kamera saniye saniye kaydediyordu.

 

Kraliçe manasına gelen Reina, İngilizlerin İstanbul'daki eğlence noktasıydı. Türkiye üzerinde hakimiyet kurmak isteyenlerin savaşı o gece 39 masumun canına mâl olmuştu. Mesaj Kraliçe'yeydi, bu ortada. Lakin mesajın sahibi kimdi?

 

İskoç asıllı Brenton Tarrant adında Avustralya'lı bir terörist, Yeni Zelanda'da 15 mart Cuma namazı sırasında Al Noor ve Linwood camilerine saldırıda bulundu. 49 kişiyi soğuk kanlılıkla katletti. Bu vahşeti sosyal medya üzerinden canlı olarak yayınladı. Tam da Çanakkale deniz savaşlarının başladığı tarihte.                            

 

Katil tıpkı 2017'de Reina'da olduğu gibi yaptıklarının izlenmesini istiyordu. Ama bu sefer Reina'daki gibi 400 kamera yoktu. Başındaki kameradan herşeyi canlı olarak yayınlamıştı. Silahının namlusunda Charles Martel yazması oldukça manidardı. Zira Martel Endülüs Emevileri Tours savaşında yenen Frank komutandı.

 

Profesyonel bir terörist olduğu ortadaydı. Yayınladığı 70 sayfalık manifestonun hedefi Türkiye'ydi. İstanbul'un fethinin sembolü olan Ayasofya'ydı. Lakin bu terör saldırısının maksadı çok farklıydı.

               

İngiliz sömürgesi olan Yeni Zelanda'da Kraliçe'den daha çok Jacob Rothschild güçlüydü. Bütün finans sistemi onun elindeydi. Ve İskoçya'da Bİrleşik Krallığa isyan sesleri yükselirken İskoç asıllı bir teröristin Müslümanları katletmek suretiyle verdiği mesaj bizzat Kraliçe II. Elizabeth'eydi.

 

Londra'daki savaş her gün daha da kızışıyor. Yeni hedefler yeni saldırılar olacaktır. Ne yazıkki yine Müslümanlar'a karşı...

 
Etiketler: "KRALİÇE'Yİ, ÖLDÜRMEK", KEHANET,, REİNA, ve, YENİ, ZELANDA,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
22 Nisan 2019
DARBE ÜSLERİ
04 Mart 2019
SAYIN BAŞKAN, İZNİNİZLE
14 Ocak 2019
BATININ KEDİCİKLERİ
27 Aralık 2018
ÖFKENİN FİKRİ
18 Aralık 2018
AK PARTİ'NİN İÇİNDEKİ AK'ŞENERCİLER
15 Ekim 2018
NAZİLERİN SAMSUN’A MİRASI
08 Ekim 2018
TSK'YA PSİKOLOJİK OPERASYON
01 Ekim 2018
CAMİ Mİ MASONLARIN TAPINAĞI MI?
24 Eylül 2018
İLLA
17 Eylül 2018
MEZHEPSİZ BİLGE MEŞREBSİZ FİKİR
10 Eylül 2018
MASUMİYET LAFZI
06 Eylül 2018
FETÖCÜLER Mİ MEALİSTLER Mİ?-2
05 Eylül 2018
Fikrimiz neyse zikrimizde “o” olacak
05 Eylül 2018
“TERÖR SARMAŞIĞI”
05 Eylül 2018
Psikolojik Terörizm ve Transhümanizm
05 Eylül 2018
Tahtın varisi “Akşener”
05 Eylül 2018
Devşirmenin yeni yüzü
05 Eylül 2018
Uyuşturulmuş yeni dünya
05 Eylül 2018
Bir maske bin bir surat
05 Eylül 2018
KİTLESEL İNFİAL
05 Eylül 2018
TÜRK SİYASET DENKLEMİ
05 Eylül 2018
YAZI-TURA MI AK MI KARA MI?
05 Eylül 2018
AHVALİMİZİN MEALİ
05 Eylül 2018
TÜREDİ Mİ TÜRETİLDİ Mİ?
05 Eylül 2018
İHANET VE MEDENİYET
05 Eylül 2018
SİYASET, EKONOMİ, SİBER VE ZIRVALAMA GÜCÜ
05 Eylül 2018
ÇAKAL’IN POSTLARI
05 Eylül 2018
MODERN ÇAĞIN TEOLOJİSİ
05 Eylül 2018
HAKEMİN HÂKİMİYETİ
05 Eylül 2018
SAVAŞÇI KEŞİŞ
05 Eylül 2018
ENTRİKANIN PAYİTAHTI
05 Eylül 2018
PSİKOLOJİK TERÖRİZM DE “NAZİ FAKTÖRÜ”
05 Eylül 2018
İLK ADIM “SADAT”
05 Eylül 2018
MESELE
05 Eylül 2018
GİDİŞ NEREYE ABBAS?
05 Eylül 2018
HEDEF ve TAHTASI
05 Eylül 2018
BİR GENÇLİK
05 Eylül 2018
FETÖCÜLER Mİ MEALİSTLER Mİ? - 1
05 Eylül 2018
DOLAR VE BTK
05 Eylül 2018
SIFIR MI BİR Mİ?
05 Eylül 2018
SABREDEN DERVİŞ MİYİZ, BEKLEYEN BUDALA MI?
Haber Yazılımı